6 dyscyplin sportowych, 1 akcja promocyjna – oto SuperBet Superprzewaga!

Jedną z najpopularniejszych promocji organizowanych przez bukmachera online SuperBet jest Superprzewaga.

Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ to właśnie wcześniej określona przewaga zapewnia coś super dla graczy. Warto więc zostać z nami i dowiedzieć się więcej o tej znakomitej akcji.

Konkretne przewagi w akcji zakładów bukmacherskich SuperBet

Wszyscy gracze nie powinni mieć żadnych wątpliwości związanych z prawidłowym zrozumieniem zasad każdej promocji. Z tego względu organizator precyzyjnie określił reguły SuperBet Superprzewagi. Kupon jest uznawany za zwycięski w chwili, gdy dany zawodnik bądź dana drużyna osiągnie konkretny rozmiar przewagi. Bardzo istotny jest fakt, że taki moment może nastąpić w dowolnym momencie meczu.

Przejdźmy więc teraz do szczegółów zasad tej akcji promocyjnej z podziałem na gole, sety i punkty.

Gole

Zdobyte gole mają największe znaczenie w takich sportach jak: piłka nożna, piłka ręczna czy hokej na lodzie. Z tego względu to właśnie według tego kryterium są określane rezultaty w wymienionych dyscyplinach. Oto najważniejsze konkrety:

  •         w piłce nożnej drużyna, na którą postawiłeś pieniądze, musi osiągnąć dwa gole przewagi,
  •         w hokeju na lodzie różnica pomiędzy drużynami wzrasta do trzech bramek – oczywiście na korzyść wytypowanego przez Ciebie zespołu,
  •         natomiast w piłce ręcznej zasady są identyczne, jednak mowa tu już o sześciu golach przewagi.

Sety

Istnieją też dyscypliny, w których nie liczą się gole, lecz sety. W tym przypadku mowa tu o siatkówce i tenisie ziemnym. W pierwszym z tych sportów Twoja drużyna musi objąć prowadzenie w setach 2:0, aby kupon został uznany za zwycięski w ramach SuperBet Superprzewagi. W tenisie natomiast ta specjalna akcja promocyjna uwzględnia zwycięstwo danego zawodnika w dowolnym secie 6 do 0.

Punkty

W koszykówce za to najważniejsze są punkty. Tej popularnej na całym świecie dyscypliny nie mogło oczywiście zabraknąć w akcji o nazwie SuperBet Superprzewaga. Tym razem drużyna, na którą gracz postawił swoje pieniądze, musi w dowolnym momencie spotkania osiągnąć 18-punktowe prowadzenie. Podobnie jak we wcześniejszych przypadkach, wynik końcowy nie ma żadnego znaczenia.

Wyjątkowo atrakcyjny kalendarz rozgrywek

Opisywana akcja promocyjna obejmuje aż sześć popularnych dyscyplin sportowych. W każdym z tych sportów rozgrywanych jest mnóstwo pojedynków. Gracze nie mogą zatem narzekać na nudę niezależnie od pory roku. Zawsze coś się dzieje, więc zawsze jest szansa na wygraną z SuperBet Superprzewagą!